Bolące guzki na głowie i powiększone węzły chłonne

Co oznaczja bolace guzki na glowie I czole I powiekszone wezly chlonne
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Świadczy to o infekcji, najprawdopodobniej o infekcji tkanki podskórnej. W celu wdrożenia leczenia należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym (konieczne może się okazać też leczenie chirurgiczne - wszystko zależy od rozległości i wielkości zmian, objawów klinicznych).