Guzki na węzłach chłonnych

Witam. Mam 20 lat , od lat borykam się z problemem, którym są wezly chlonne szyjne . Co jakis czas po prostu wyczowam guzki , mam je okolo miesiaca i znikaja. W wieku 10 lat miałem robiona biopsje cienkoiglowa i wynik był dobry ,lekarz nic niepokojącego nie widział. Miesiąc temu zrobił mi się guzek a w sumie to dwa w linii MOS, jeden jest wielkości 1cm , a drugi ma postać galaretowata.(przesuwalne ).Problem w tym ze od miesiąca się nie zmniejsza. Nie przyjmował żadnego antybiotyku. Czuje się ok

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to zwapniale węzły poinfekcyjne, wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.