Bolące i piekące zmiany w obrębie skóry głowy

Witam. Mam mały problem.Od pewnego czasu na mojej głowie pojawiają się bolące i piekące krosty podobne w dotyku do małych guzków, pojawiają się raz w jednym miejscu raz w innym.Czy to może być związane z warunkami pracy?( pracuję w pieczarkach jako rwaczka na górnych półkach,trzeba przemieszczać się pod foliowym workiem,który jest wzdłuż całej pieczarkarni podłączony do klimatyzacji i od dłuższego czasu był nie zmieniany) Czy może to być też wynikiem jakiejś choroby ?

Przykro mi lecz bez zobaczenia tych zmian, ich oceny i ewentualnego poddania badaniu nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na te pytania.
Proszę zgłosić się koniecznie do dobrego lekarza dermatologa.

pozdrawiam
IS

Nie pisze Pani, czy zmiany ustępują z pozostawieniem blizn pozbawionych włosów, czy też nie. W każdym jednak z przypadkó warunki Pani pracy mogą sprzyjać powstawaniu wspomnianych zmian chorobowych. Warto zwrócić się o pomoc do lekarza, by ustalił co to za schorzenie, czy jest związek choroby z wykonywanym przez Panią zajęciem oraz by wdrożył leczenie.