Bóle brzucha, głowy i utrata wagi

Witam. Nie wiem co ostatnio mi dolega. Mam bóle brzucha, i to częste, towarzyszą mi bóle głowy do tego w ostatnim czasie zgubiłam 12 kg w ciągu 3 msc, bez ćwiczeń. Jestem ciągle zmęczona i nie mogę za bardzo jeść bo gdy myślę o jedzeniu robi mi się nie dobrze. Dodatkowo ciągle mi zimno i miewam zawroty głowy oraz mam straszne wahania nastrojów często płaczę. W ciąży nie jestem bo robiłam 2 testy i oba wyszły negatywnie. Pozdrawiam, Paulina lat 20.

nalezaloby pojsc do lekarza rodzinnego i zrobic badania diagnostyczne. jezeli dzieje sie teraz, lub niedawno wydarzylo cos w Pani zyciu, nie do konca radzi sobie Pani z problemami codziennymi , to dobrze byloby porozmawiac na ten temat z terapeuta.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza