Śmierć rodzica i utrata partnera

Witam Mam problem rok sie kończy a był cieżki śmierć rodzica i utrata partneta zerwał ze mna nie dajac mi szansy na naprawienie czekokolwiek. Wiem związek to dwie osoby, dwie muszą sie starać by było dobrze. Nasze drogi sie rozeszły ale ciągle wierzyłam że sie uda teraz nawet nie chce porozmawiac. Wiem nie zmusze go do tego.Ale skoro jesteśmy osobami dorosłymi to nawet wyjaśnienie sobie co było nie tak może przyniosło by ulge. Nie jem straciłam na wadze nie sypiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza