Relacje z partnerką a jej poprzedni, toksyczny związek

witam mam problem mam kolezanke ktora była bita przez swojego faceta ktory jest teraz byłym i ma problemy z zwiazanie sie ze mna bo ma urazy co powinna zrobic mozna o doradzenie

Witam. Doświadczenie stosowania przemocy, o którym Pan pisze jest bardzo ciężkie. Takie przeżycia odbijają się bardzo mocno na psychice. Proszę udzielić wsparcia koleżance i poczekać cierpliwie aż będzie gotowa na kolejny związek. Dodatkowo proponuje, aby koleżanka skorzystała z dodatkowej pomocy specjalisty- psychologa.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza