Omamy wzrokowe przed miesiączką

Dzien dobry .. mam problem , od 6 miesiecy zawsze przed zblizajaca sie miesiaczka mam leki zwidy tzn jakies cienie widze na scianie lub gdy sie przebudze w nocy widze pajaki ktorych tak naprawde nie ma co sie ze mna dziecie prosze o odpowiedz Aneta 30 lat . Pozdrawiam

Witam. Na podstawie Pani krótkiej treści oraz bez niezbędnego przeprowadzenia badania diagnoza nie jest niemożliwa. Proponuje udać się do lekarza oraz psychologa.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza