Omamy wzrokowe po przebudzeniu a zaburzenia hormonalne

witam wczoraj gdy zasnelam wieczoraem w pewnej chwili zawolal mnie maz wiec sie przebudzilam po przebudzeniu podnoslam glowe i pewnej chwil zobaczylam idacego po scianie pajaka i wtej samech wili mowie do meza ze idze paja po scianie a moj maz na to ze nie ma zadnego pajaka pierwsz raz mi sie cos takiego przydarzylo mam zaburzenia chormonalne nie mam miesiaczki moze miec cos z tym wspolnegoten brak miesiaczki i te zaburzenia

Witam,
choć warto wyjaśnić także sprawę braku miesiączki to omamy przysenne mogą się zdarzać i nie są niczym nieprawidłowym, często przytrafiają się w okresach zwiększonego stresu. Myślę, że warto wyjaśnić sprawę opóźniającej się miesiączki, proszę udać się do lekarza ginekologa, druga sprawą jest zapewne poradzenie sobie ze stresem z tym związanym, gdyby ten stres przekraczał Pani możliwości zalecałabym wizytę u psychologa. Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza