Odstawienie leków przy fobii społecznej

dzien dobry. choroje na fobie spoleczna i bralem leki , ale odstawilem. fobia jakby minela ,ale mam cos w rodzaju ze swiat jest jakis inny. czy to mozliwe ze dlugo zylem w fobii ze rzadne bodzce z zewnatrz nie dochodzily.? wszystko wyglada inne , swiatlo , budynki. otoczenie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza