Bóle brzucha i obfity biały śluz w 5. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie do ginekologa na wizytę muszę czekać . A jestem w 5 tyg cuazy już 3-ciej tyle ze w czesniejszych tak nie miałam . Często mnie boli brzuch jak na okres i mam obfity biały sluz . Czy mam się martwić ? Czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.