Bóle brzucha i okolic jajników

Witam.Od pewnego czasu boli mnie brzuch.Czasami są to okolice prawego,a częściej lewego jajnika.Ostatnio także doszły nudności i wymioty,które towarzyszą przez większość dnia a nasilają się po zjedzeniu posiłku.Dziś doszła też biała wydzielina z pochwy,o dziwnym,nienaturalnym zapachu. Czuję się trochę rozbita,jak przed grypą.Ostatnio kochałam się z partnerem bez zabezpieczeń,jednak nie skończył we mnie.Dodam,że w sierpniu spóźnił mi się okres 9 dni. Czego mogą dotyczyć te objawy? Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.