Bóle brzucha i pochwy: co się dzieje?

Mam 22 lata i jestem mężatka. Kocham swojego partnera, ale nie mogę go zadowolić w łóżku. Nasz stosunek trwa 5 minut i raz na tydzień z powodu bólu brzucha i pęknięcia pochwy. Mój mąż twierdzi, że nie chcę go już. Co robić, żeby mój stosunek wyglądał jak kiedyś i mieć z tego przyjemność?

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Bóle brzucha i pochwy powinny być zdiagnozowane przez lekarza ginekologa, który po postawienia rozpoznania zleci odpowiednie leczenie. Domyślam się, że niechęć do seksu związany jest z Pani dolegliwościami bólowymi, a nie czynnikiem psychologicznym. Leczenie ginekologiczne powinno zatem wpłynąć pozytywnie na Państwa pożycie.
Pozdrawiam.