Bóle brzucha i uderzenia gorąca oraz bóle kości a anemia

Dzień dobry Od 2 dni boli mnie brzuch żołądek i się źle czuje takie mam uderzenie gorąca i czuje się taka słaba a dzisiaj już czulam ze po wchodzeniu schodami do gore czuje ze zacina mi przy przwrabiu nogami i czuje ze mi mięśnie bola kości..czy to anemia? I w dodatku burczy mi w brzucha i mam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.