Uderzenia gorąca u 36-latki

Witam.Jestem kobietą i mam 36 lat.Od tamtego roku co jakiś czas mam uderzenia gorąca a dokładniej czuję gorąco na karku,czasami ramionach i policzkach,a także czasami całe ciało mam gorące.Co to może być ewentualnie do jakiego lekarza się udać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.