Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha po mleku i jajkach a negatywny wynik badania na nietolerancję laktozy

Mam badanie krwi. Sprawdzano, czy mam nietolerancję laktozy oraz mleka. Okazało się, że nie mam. To bardzo dziwne, ponieważ od zawsze mam biegunkę po mleku, a kiedyś bolał mnie brzuch po Nutelli, czy rogalikach 7days. Do dziś okrutnie po jajkach, gdy zjem na pusty żołądek. Szczególnie, gdy jem mleko na słodko (słodkie płatki, czy cukier z czekolady). Mam też Hashimoto - myślałem, że w związku z tym może cierpię na nietolerancję białka mleka i jaj. Co więc to może być? o_O
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Badania krwi - limfocyty

Limfocyty to komórki układu odpornościowego. Ich nadmiar i niedobór świadczy o tym, że w naszym organizmie dzieję się coś niedobrego. Pamiętajmy jednak, że ich ilość zależy m.in. od wieku. Więcej o badaniu i limfocytach opowie lek. Łukasz Kowalski.

Witam,

jeśli nabiał i jaja Panu szkodzą to koniecznie trzeba je wyeliminować z diety. Radziłabym zrobić testy na opóźnione reakcje nietolerancji pokarmowej. Jakaś nadwrażliwość w Pana organizmie musi być skoro pojawiła się choroba Hashimoto. Czym szybciej zrobi Pan testy i zastosuje dietę eliminacyjną tym lepiej.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
www.food-diet.pl

Dietetyk specjalizujący się w żywieniu w chorobach cywilizacyjnych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy