Zapytaj lekarza

1 , 0 3 5 , 3 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle brzucha po stosowaniu Depakine i Alproxa

brałem Depakine chrono 300 wczesniej 2 razy dziennie / wszystko było ok /od 3 dni biore 3 razy dziennie .dodatkowo od 3 dni lekarz mi zapisał alprox 0,5 w ilosci 1 tabl. dziennie/poł rano i poł wiecz./ od tego czas mam po południu lekkie bule brzucha , czuje gorycz . czy to moze byc od Depakine branego w południe czy moze od Alproxa? pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 48 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Znacznie bardziej prawdopodobne wydaje się być to, że opisane objawy są wynikiem preparatu Alprox, a nie Depakine. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem, który zmodyfikuje leczenie. Proszę także pamiętać, że Alprox to lek uzależniający - nie powinien być stosowany dłużej niż 3-4 tygodnie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy