Bóle brzucha podobne do tych występujących przy miesiączce

Witam, mam 21 lat. Ostatnio po przebudzeniu pojawił się ból podbrzusza (po środku, podobny do tego, który wystepuje przy miesiączce, ale nieco słabszy). Dzień później wystąpił ponownie. Wygląda to tak, że ból pojawia się przy pozycji leżącej (wtedy jest on na tyle słaby, że nie utrudnia zasypiania) i w dzień podczas niewielkiego wysiłku lub gdy długo stoję (silniejszy niż w nocy). Potrafi zniknąć po środku przeciwbólowym lub samoistnie, gdy przebywam w pozycji siedzącej. Co może być przyczyną?

Objawy są mało charakterystyczne. Może być choroba jelit,przydatków, pęcherza. Jeżeli nie ustąpi to trzeba się udać do 1.ginekologa 2.chirurga 3.urologa, w kolejności jak zaznaczyłem.