Bóle dziąsła przy dotykaniu po płukaniu kanałów
Leczenie kanalowe 3 wizyty. RTG, trudka, znieczulenie, masa plukania kanalow chemia, leczenie bez koferdamu. Karmie piersia ale lekarz twierdzil, ze te zabiegi nie przeszkadzaja i možná karmic tuz po wizytach. Zakonczenie leczenia w srode. Zaraz w nocy poj opuchlizny policzka. A od wczoraj uczucie bolu dziasla przy dotykaniu. Dziś dziaslo nad tym zębem jest białe. Co to może być? Jak leczyć? Czy mogę karmić?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisany stan wymaga oceny lekarza prowadzącego. Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie. Nie musi Pani przerywać karmienia piersią.