Bóle gardła i żołądka przy aktywności fizycznej

Witam mam 20 lat jestem szczupła, mam problem hormonalny. Nie wiem co się dzieje ale podczas wysiłku, podnoszenia np. worków, biegania, jazdy na rowerze jest mi duszno, pali i kuje mi gardło, żołądek idzie mi do gardła, mam parastezje, kaszel, tj jakby ktoś mi wkładał igły do krtani i problem w oddychaniu i połykaniu :( co to może być ? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu sercowo-naczyniowego czy oddechowego. Proszę udać się do lekarza.