Zaburzenia oddychania i osłabienie przy aktywności fizycznej

Witam! Od jakiegoś czasu gdy coś zrobię, np w wbiegnę po schodach, przesunęła łóżko, przestawienie coś ciężkiego np jakiś karton z czymś ciężkim, to potem czuje się słabo, a w głowie mam takie mrówki z tyłu głowy. Ciężko mi złapać oddech i musze oddychać przez usta (mam krzywa przegrode) i nie wiem czy to brak mikroelementów czy Serce?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie kręgosłupa czy układu sercowo-naczyniowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.