Bóle gardła, klatki piersiowej i kręgosłupa u 19-latka

nazywam sie Marcel i nie wiem co mi jest .nie dawno miałem angine słabą bo nie bolało mnie tak gardło ale za to teraz cały czas boli nie jakos tak mocno ale boli jak wstaje rano czy jak wrzeszcze albo duzo mowie :) pani doktor powiedziala ze wezly chlonne mam jak balony .kilka dni temu strasznie mocno bolala mnie klatka piersiowa ze nawet schylic glowy nie umialem po kilku dniach przeszlo ale za to boli mnie kregoslup ze ledwo sie wyprostuje jak np wiaze buta . boląmnie kosci tez , co mi jest ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy jak najbardziej mają tło infekcyjne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.