Bóle głowy i ucisk z prawej strony

Od dłuższego czasu (ponad rok) cierpię na bóle głowy. Nasiliły sie ostatnio.Ucisk z prawej strony,promieniuje do ucha, do tego jeszcze trzeszczenie, ucisk pojawił się też w okolicach nosa i czoła(zatoki?),od kilku dni też w gałce oczna, na ktorej pojawiła się mała plamka(tuż przy tęczówce). Pogorszyło mi się też samopoczucie. Lekkie zawroty głowy. Mam bardzo zniszczone zeby i kilka korzeni do wyrwania.Wydaje mi się że jest to powód. Gdzie się zgłosić? Co robić?

Zgłosić się do stomatologa, który wykona zdjęcie RTG oceni stan zębów, wykona higinizację, usunie korzenie zębów. Jeśli wykluczy bóle głowy spowodowane złym stanej mjamy ustnej należy się złosić do lekarza pierwszego kontaktu.