Bóle głowy i wynik tomografii

Dobry wieczór. Mam od dłuższego czasu bóle głowy i dostałam skierowanie na tomograf. W którym pisze iż badaniem TK stwierdza się dwa ogniska hipodensyjne w wieńcu promienistym lewej półkuli mózgu. Poza tym uchwytnych zmian ogniskowych ani obszarów patologicznego wzmocnienia pokontrastowego w obrębie mózgoczaszki nie stwierdza się. Układ komorowy nieco asymetryczny (z balonowato rozdętym rogiem czołowym komory bocznej lewej do 10 mm> róg czołowy ma 4 mm), nieprzemieszczony. Rowki sklepistości zachowane. Kości pokrywy czaszki bez cech destrukcji. Chciałam zapytać co to oznacza i czy i to coś złego?Iza

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, badanie wskazuje na obecność zmian patologicznych nieswoistych, ktore jednak mogą odpowiadać za występujące dolegliwości. Konieczna jest wizyta u neurologa, ktory dokona pełnej interpretacji. Pozdrawiam