Bóle głowy, mrowienia twarzy i nerwica

witam mój problem jest nie typowy 7 lat temu biegłam i przeskoczyłam przez kałuże nie upadłam ale poczułam jak cos mi się oberwło od tego momentu mam problem z bólem głowyi kręceniem sie i bólem oka wszystko dolega mi po lewej stronie a na pliczku czuje często mrówki,jak by było mało doszło mi dziwne bicie serca i straszna nerwica wykonałam szereg badan odwiedziłam mase lekarzy i tylko mam lordoze szyjną błagam o pomoc zyje w strasznym strachu dodam ze mam stale katar gęsty a potem wodnisty.

Wskazana jest konsultacja neurologiczna oraz psychiatryczna. Może okazać się niezbędnym wykonanie badań neuroobrazowych. Warto te objawy zdiagnozować, zaocznie tego zrobić się nie da. Pozdrawiam, Jarosław Lenartowicz

Witam. Proszę zatem rozpocząć leczenie - pomocna może się okazać współpraca z psychoterapeutą i psychiatrą. Pozdrawiam