Bóle głowy, oszołomienie i brak apetytu

Witam mam 24lata jestem osobą która prowadzi aktywny tryb życia,ale od 7 może 8 miesięcy borykam się z okropnymi bólami głowy zawrotami często cały dzień chodzę jak oszołomiony patrze na ręce i mam wrażenie że nie są moje ,zaburzenia równowagi itp.od tego czasu schudłem 15 kg ważyłem 75-77kg ważę 63-65kg .Brak apetytu śniadanie jem o 7rano i do 15-16 nic.często bym coś zjadł ale dwa kęsy kanapki i czuję się syty(oczy by jadły a brzuch nie)po jedzeniu uczucie senności ciś.ok krew badałem też ok.

Witam,
Proszę zawitać do lekarza pierwszego kontaktu oraz opowiedzieć mu o wszystkich zmianach, jakie Pan u siebie zaobserwował przez ostatnie 7-8 miesięcy. Znaczny spadek masy ciała, brak apetytu i inne wymienione przez Pana objawy mogą być spowodowane przez rozwijającą się chorobę.
Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka

Kamila Ziemann Dietetyka

Proponuję zrobić badania TSH, ft3, ft4 oraz USG tarczycy. Pozdrawiam, Kamila Ziemann