Co mogą oznaczać bóle głowy i brak apetytu?

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mi jest? Mam bardzo mocne bole glowy, takie ze ruszanie glowa sprawia mi bol, uciążliwy bol brzucha, odruchy rymiotne, osłabienie, brak apetytu, problem ze snem oraz mocny bol gardla i przewiane uszy.. Do tego jeszcze kaszel.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć