Kłucie w okolicy brzucha, mdłości i brak apetytu

Witam od ponad tygodnia mam uciążliwe klucie w okolicy brzucha(tak jakby ktoś wbijał mi igłę) ostatnio doszły mdłości i brak apetytu .Ból nie jest stały zdarza się co jakiś czas ale niestety jest bardzo silny.Kiedyś miałam problemy z glizdą ludzką czy to może mieć coś wspólnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.