Bóle głowy po odstawieniu palenia marihuany

Witam, paliłem trawe 2 lata bez objawów opisywanych przez specjalistów wręcz przeciwnie stałem się otwarty nie sprawia mi problemu komunikacja między ludzka nie miałem stanów lękowych, dało mi to siłe wewnętrzną poczucie własnej wartości, decyzje podejmuje trafnie i bez problemów. Po całkowitym odstawieniu po około 2 tygodniach pojawiły się straszne bóle głowy nie jestem w stanie nic zrobić. mam takie stany co 2 - 3 tygodnie czy to może być od odstawienia. prowadzę zdrowy tryb życia siłownia itd

Witam,
przyczyny bólów głowy mogą być różne, warto skonsultować się z lekarzem, bóle głowy mogą być z odstawienia, ale mogą mieć też inne przyczyny, mogą tez mieć podłoże psychiczne. Proponuję w pierwszej kolejności konsultację z lekarzem. Pozdrawiam.