Bóle głowy podczas masturbacji

Witam! Mam 22 lata lata. Podczas masturbacji ( tylko w tej sytuacji) przy osiaganiu orgazmu bardzo boli mnie głowa. Ból trwa okolo 5 minut i przechodzi. Dodam, że taka sytuacja zdarzyła mi się 2 raz w życiu. Pierwszy raz ponad rok temu, ostatnio- miesiąc temu.

Dzień dobry.

Dwukrotny ból głowy podczas orgazmu występujący w odstępie rocznym, trudno uznać za kwalifikujący się do jakiegokolwiek leczenia, jeśli w międzyczasie w tych samych okolicznościach nie występował.
Jeżeli jednak martwi Panią stan Pani układu nerwowego czy mózgu, można dokonać jego badania, w celu, jak rozumiem, wyeliminowania nieuzasadnionych niczym przypuszczeń i lęków.

Pozdrawiam.