Bóle głowy, pogorszenie wzroku, senność podczas dnia i wynik MR

Od pewnego czasu zauważyłam niepokojące objawy neurologiczne: bóle głowy (głównie po przebudzeniu), pogorszenie wzroku(rozmazywanie obrazu, silny światłowstręt), senność w ciągu dnia oraz anizokorię źrenic. Badanie MR wykazało torbiel pajęczynówki o wymiarze 17mmx12mm oraz zwiększenie objętości płynu mózgowo - rdzeniowego. Neurochirurg na konsultacji stwierdził, iż torbiel tej wielkości nie zagraża mojemu zdrowiu, jednak objawy się nasilają. Proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli objawy ulegają nasileniu konieczne jest włączenie odpowiedniego postępowania, proszę zaznaczyć neurochirurgowi, że stan Pani ulega pogorszeniu.
Pozdrawiam