Bóle i ucisk prawej kości policzkowej

Witam, od dluzszego czasu mam jakby bol, ucisk prawej kosci policzkowej oraz prawe oko czesto zachodzi mgla. Ostatnio otrzymalam tu odpowiedz ze byc moze jest to problem stomatologiczny - mam nadliczbowego zeba w kosci, ktory uciska na inne zeby i boli. Czy po usunieciu tego zeba problem zniknie?

Bez badania bezpośredniego i rtg odpowiedź jest trudna.Jeżeli przyczyną Pani objawów jest ząb zatrzymany to po usunięciu z dużym prawdopodobieństwem problem zniknie.

Witam, niezywkle ciężko odpowiedzieć na to pytanie bez pełnej diagnostyki w tym zdjęcia rtg. Być może ból zniknie, jeżeli jego powodem jest ząb nadliczbowy. Zasugerowałbym również konsultację z okulistą i laryngologiem ponieważ problem może dotyczyć również zatok.

Witam serdecznie,
Ciężko powiedzieć na podstawie opisanych objawów odnośnie przyczyny dolegliwości. Może to być ząb nadliczbowy i wtedy należy go usunąć. Mogą też być inne przyczyny takich dolegliwości, dlatego wskazane byłoby wykonanie tomografii w celu dokładnej diagnostyki.