Bóle zębów i kości policzkowych

Witam w nocy obudził mnie ból zębów po prawej stronie wziąłem tabletkę i zasnąłem rano to samo ból z prawej strony górnej i dolnej szczęki kości policzkowej promieniujący aż do prawej skroni.Czym to może być spowodowane może przeciągiem gdyż pracowałem cały dzień w przeciągu a może czym innym proszę o pomoc zęby mam raczej zdrowe i leczone.Jak radzić sobie z bólem

Witam, może to być objaw zapalenia miazgi, zaostrzenia stanu przewlekłego ale właściwe rozpoznanie może postawić lekarz badając Pana. Wizyta w gabinecie jest nieunikniona. Im wcześniej tym lepiej. Pozdrawiam