Bóle i zawroty głowy, osłabienie oraz drętwienie twarzy u 26-latki

Witam od maja teo roku bardzo nasiliły się objawy występujące u mnie wcześniej tzn bóle i zawroty głowy drętwienie skóry twarzy,szybkie meczenie się, nadmierny sen, a rano czuje się jakbym w ogole nie spala do tego doszły nagle stany depresyjne.Objawy mają różne nasilenie.Co około 2 tygodnie mój stan nieco się poprawia-po czym znow się pogorsza. Zrobione zostały badania morfologiczne które nie wykazują zmian.Byłam już u tylu lekarzy nie wiem co robić.Bardzo proszę o pomoc

Witam!
Proponowałabym skonsultować objawy z neurologiem, który w razie potrzeby zleci diagnostykę neuroobrazową (głowy, odcinka szyjnego itp.). Poza tym- przy tak dużej różnorodności objawów- warto skonsultować z lekarzem podstawy do badania w kierunku obecności przewlekłych infekcji bakteryjnych.
Niezależnie od diagnozy wsparcie psychologiczne także w takiej sytuacji jest pomocne. Ciało i psychika stanowią całość. Warto zatem wzmocnić się od każdej strony.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.