Bóle kolana a podejrzenie zwyrodnienia

Mam problem z kolanem, nie mogę na nim uklęknąć,uprawiam sport, tenis i jazda rowerem stacjonarnym 1 godz dziennie czy problem z kolanem może być spowodowany sportem czy tez może jest to zwyrodnienie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyną może być zarówno przeciążenie związane z uprawianym sportem jak i zwyrodnienie. By dokładnie stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości niezbędna jest konsultacja ortopedyczna.