Bóle kości i twardy guzek na ramieniu

Witam , ostatnim czasem zaczęły bardzo boleć mnie kosći a dokładniej to "szczypać'' na dodatekw miejscach bólu czyli np: cała prawa strona schudła bardziej niz lewa . Na dodatek na obojczyku z tyłu niedaleko ramienia powstał twardy guz tak jakby na kości , czasem minimalnie boli ale to bardzo rzadko , powinienem się obawiać , co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.