Bóle kości - pomocy!

Witam, piszę ponieważ zauważyłam, że od jakiegoś czasu bolą mnie kości ( kości piszczelowe), zastanawiam się, czy to może być wynikiem braku wapnia, albo czy to początki jakiegoś innego problemu. Dziwi mnie to bo mam 22 lata, od gimnazjum przestałam rosnąć, więc w ogóle nie przyjmuję do wiadomości, że to bóle wzrostowe. Dlatego proszę o fachową radę albo choć komentarz. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Dodam jeszcze, że takie bóle miałam chyba 2 razy w zeszłym roku, ból jest ciągły i utrudnia mi swobodne chodzenie. Wcześniej mi się to nie zdarzało.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
W przypadku dolegliwości bólowych kości piszczelowych należy wykonać rtg tych okolic. Pozwoli to na wykrycie ewentualnych patologii w strukturach kostnych.
Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu. Dzięki temu możliwe będzie zebranie dokładnego wywiadu oraz wykonanie badania.
Pozdrawiam