Bóle kręgosłupa a niewielkie wypukliny

Witam, od około 2 lat mam silne bóle kręgosłupa,a od kilku miesięcy również bóle prawostronne- nogi włącznie z pośladkiem, skurcze palców u nogi, ból w pachwinie oraz bóle palców i drętwienie u ręki prawej MRI szyjny wykazał niewielkie wypukliny, MRI odcinka lędzwiowego nic nie wykazał, przewodnictwo nerwowe nogi nic nie wykazało. RTG- skolioza, lordoza. Ostatnio byłam na masażu akupunkturowym po którym mogę normalnie chodzić, jedak palce dalej mnie bolą.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do tego lekarza zlecając ego powyższe badanie. Łączna analiza będzie mogła określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u ortopedy/ neurologa oraz w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam