Bóle kręgosłupa a niewielkie wypukliny
Witam, od około 2 lat mam silne bóle kręgosłupa,a od kilku miesięcy również bóle prawostronne- nogi włącznie z pośladkiem, skurcze palców u nogi, ból w pachwinie oraz bóle palców i drętwienie u ręki prawej MRI szyjny wykazał niewielkie wypukliny, MRI odcinka lędzwiowego nic nie wykazał, przewodnictwo nerwowe nogi nic nie wykazało. RTG- skolioza, lordoza. Ostatnio byłam na masażu akupunkturowym po którym mogę normalnie chodzić, jedak palce dalej mnie bolą.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
proponuje zgłosić się do tego lekarza zlecając ego powyższe badanie. Łączna analiza będzie mogła określić odpowiednie dalsze postępowanie.
Lek. Katarzyna Szymczak
Sugeruję wizytę u ortopedy/ neurologa oraz w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam