Bóle kręgosłupa przy prostowaniu się

proszę powiedziec mi dlaczego jak się schyle do syna to jak chce sie wyprostowac to nie moge bo cały kręgosłup mnie boli i nie moge się wyprostowac dlaczego??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie da się odpowiedzieć na pytanie/udzielić porady nie mając żadnych informacji dotyczących pacjenta. Kiedy Pani rodziła, siłami natury czy cesarskie cięcie? jakie znieczulenie zostało zastosowane, czy w przeszłości były jakieś urazy kręgosłupa, czy w ostatnim czasie doznała Pani jakiegoś urazu, czy kiedykolwiek brała Pani udział w wypadku komunikacyjnym, itd.
Proszę zgłosić się do lekarza ortopedy celem konsultacji. Skierowanie może Pani uzyskać od lekarza rodzinnego.