Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i strzelania w kolanach

Mam 21 lat od dłuzszego czasu mam bóle kręgosłupa w odcinku lędzwiowym i krzyzowym nasilaja sie podczas schylania i wtedy z trudem moge sie podniesc i w trakcie gdy leże na plecach nie moge sie podniesc na wprost i wtedy mam także że strzela mi kość 2 lata temu miałam robione prześwietlenie kręgosłupa i wyszło mi letkie skrzywienie ale lekarz powiedział ze nie ma sie czym przejmowac. Mam tez strzelanie w kolanach podczas kucania co mi dolega?

Witam, na "strzelanie " polecałabym wzbogacenie diety o wołowinę i imbir. Galareta z nóżek wołowych też jest świetna. Dietetyk z pewnością dużo więcej powie na ten temat. Jesli chodzi o kregosłup to nie widząc Pani postawy i nie badając trudno dać odpowiedź ponieważ jeżeli rtg wskazuje niewielkie skrzywienie to nie powinno ono dawać bolesnych objawów, ale leczymy ludzi a nie ich wyniki badań więc należałoby zbadać Pani kręgosłup , siłę mięśniową, wykonać kilka testów funkcjonalnych i wtedy można odpowiedzieć na pytanie.Polecam wizytę u dobrego fizjoterapeuty.
Pozdrawiam