Bóle lewego ucha u 25-letniego mężczyzny
Mężczyzna 25 lat . od czterech lat mam bóle lewego ucha byłem już u kilkunastu laryngologach i neurologach i nic nie stwierdzili od dwóch miesięcy czuje się gorzej pojawiły się zawroty głowy i trzy razy zemdlałem strasznie z tyłu boli mnie głowa biorę tabletki ale nic nie pomagają zauważyłem niedawno ze problem się powiększa przy pochylaniu i przy pracy fizycznej lub bieganiu w tedy czuje straszny ucisk z tyłu po lewej strony głowy miałem robiony rezonans magnetyczny ale nic nie wykryto.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje udac się do elkarza rodzinnego, po wstepnym badaniu i przeanalizowaniu wykoanych juz badan i wynikow bedzie mozna cos więcej powiedziec. a jakie są cisnienia tetnicze? uczuie kołatania serca?