Bóle mięśni, kości i stawów u 40-latki

Witam mam na imie Monika od jakiegoś czasu bola mnie mięsnia kosci stawy tak odczuwam ale ostatnio chodze na zumbę ale nie daje rady ale totylko dlatego że tak mnie bolą nogi ze nie mam siły potem chodzic także muszę zrezygnować alę ten ból także pojawia sie nie tylko przy zumbie np jak tanczę lub jak długo jestem na nogach .Proszę o pomoc

Należy udać się do lekarza i zrobić podstawowe badania. Na podstawie wywiadu i zbadania Pani oraz wyników badań lekarz pokieruje dalszą diagnostyką, jeśli będzie potrzeba, lub leczeniem.