Bóle mieśni podbrzusza i krocza

Witam, od dwóch miesięcy mam bóle podbrzusza i krocza, podczas wysiłku fizycznego bardzo odczuwalne( dodam ze trenuje piłkę nożną). Kiedyś podczas treningu mięśni brzucha, poczułem jak bym nadwyrężył lub naderwał mięśnie w dolnej części brzucha, po dłuższej przerwie ból trochę minął. Jakieś 2 miesiące temu po meczu ból wrócił, a po następnym treningu zaczęło mnie boleć jeszcze jakby biodro, po czym zaczął mi narastać ból również w kroczu tak że nie mogłem podnieść nogi idąc. Po jakimś czasie ból minął. Od tej pory zrobiłem sobie przerwę, to jest jakieś dwa miesiące, i ból nie mija. Lekarz wykluczył przepuklinę i dostałem tabletki przeciwbólowe. Czy może ktoś wie co to jest i jak to można leczyć. Proszę o pomoc !!! Dodam że mam 34 lata.
34 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety bez uszczegółowienia wywiadu nie jestem w stanie określić, co jest przyczyną Pana dolegliwości. Ze względu na regularne treningi piłki nożnej w pierwszej kolejności warto się zastanowić, czy nie doszło do urazu tej okolicy.

Bóle krocza najczęściej są spowodowane zapaleniem prostaty lub najądrzy. Wspomina Pan, że był u urologa i dostał antybiotyki. Niestety nie pisze Pan, jaką diagnozę postawił lekarz. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie powtórna konsultacja urologiczna. Wskazane jest bowiem przeprowadzenie dalszej diagnostyki.
Pozdrawiam.