Ból w okolicach ścięgna Achillesa przy oddawaniu strzału

Witam. Około miesiąca temu grając w piłkę nożną oddałem strzał, a później uderzyłem stopą mocno w ziemie. Poczułem ból w okolicach ścięgna achillesa, który po kilku dniach przeszedł. Niestety podczas kolejnej gry, przy oddaniu strzału z tzw. prostego podbicia uraz się odnowił i odnawia aż do dzisiaj w takich samych sytuacjach. Gdy uderzam piłkę technicznie nic się nie dzieje. Dodam, że teraz ból potrafi minąć jeszcze podczas gry, a ulgę przynosi rozciąganie tej partii ciała. Co to za uraz?

Mogą to być mikrouszkodzenia. Trenując i powielając te urazy bez działania leczniczego można w najgorszym przypadku doprowadzić do zerwania ścięgna.