Jak poradzić sobie z tym urazem po piłce nożnej?

Gram w piłkę nożną . Podczas oddawania strzału prostym podbiciem odczuwam ból . Robiłem Rezonans . Opis badania : Zwracają uwagę zmiany obrzękowe oraz włókniste w obrębie zatoki stępu. Jak poradzić sobie z tą dolegliwością ??

Ze zmianami włóknistymi nic nie da się zrobić, ale obrzękowe - mogą być po urazie, po/ w trakcie stanie zapalnym stępu - proponowałabym badanie ortopedyczne, które wiele wyjaśni.