Bóle mięśni szczęki i stawu skroniowego

witam od paru miesiecy bola mnie miesnie szczeki i czasem staw skroniowy w dotyku i przy otwieraniu czasem tam cos slychac.rtg stawu ok poza osemkami dolnymi zatrzymanymi.one uciskaja na korzen.stomatolog mówił ze to pewnie jest przyczyna bolu i tkliwosci szczeki,czy faktycznie?co ma ząb do miesni i stawu?osemki sa do wyrwania.prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jeszcze jakieś choroby przewlekłe? objawy? leki na stałe? powyższe opis mozliwy iż ósemki powoduja ucisk i takie dolegliwości. proponuję udac się do lekarza rodzinnego.