Bóle okolic podbrzusza podczas wypróżniania

mam pytanie co to może być podczas próby wydalania boli mnie jakos tak w okolicach podbrzusza ale tylko z prawej strony i tylko w tej sytuacji mnie boli. jutro ide do lekarza ogolnego i moze zleci mi jakies dalsze badania. ale czy jakis pomysly co to moze byc? bardzo sie denerwuje

Aleksander Ropielewski

Możliwości jest niezwykle dużo i nie ma sensu ich wymieniania bez zawężenia diagnostyki. Objawy takie mogą towarzyszyć infekcji jak i nowotworom, dlatego konieczne są badania dodatkowe.