Bóle okolic przedramienia od kilku miesięcy

Dzień dobry mam taki problem od 4 miesiecy boli mnie okolica przedramienia i barku przy podnoszeniu rak do gory i odchylaniu do tyłu ból jest ostry i kłujący takze podczas spania na tym boku.Wykonalam badnie usg ktore nic nie wykazalo oraz rtg .trzymajac ręce do przodu nie odczuwam bólu,odchylajac i podnosząc do gory odczuwam silny kłujacy bol mam 49 lat czy powinnam zrobić jeszcze jakies badania jak tak to prosze powiedziec jakie?

Witam,
podstawowym badaniem, które należy wykonać jest badanie ortopedyczne. Na podstawie tego badania należy zlecić kolejne testy diagnostyczne.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - ortopeda tarumatolog