Bóle pachwin oraz wzgórka łonowego

WITAM SERDECZNIE,MOJ PROBLEM TRWA JUZ 5 MCY I NIE WIADOMO CO MI JEST.MAM 53 LATA I BOLA MNIE PACHWINY ORAZ WZGOREK LONOWY BOL JEST NAPRAWDE MOCNY. NASILA SIE PRZY CHODZENIU I TO SPRAWIA ,ZE PO PRZEJSCIU 1KM WRACAM JAK OSOBA 80 LETNIA.BOL WTEDY SIE NASILA I CIAGNIE JAKBY W DOL,ZE NIE MOGE SIE WYPROSTOWAC. WYKONALAM PRZESWIETLENIA MIEDNICY,BIODER ,KREGOSLUPA I USG .WSZYSTKIE BADANIA NIC NIE WYKAZALY.TABLETKI PRZECIW BOLOWE NIE POMAGAJA JEDYNIE MODIFENAC KTORY PRZEPISALA P.DOKTOR POMAGA.

W takim wypadku radziłbym jeszcze zastanowić się nad wykonaniem rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowo-krzyżowego, aby zobrazować dokładnie miękkie części tkankowe zawarte w kręgosłupie, a mogące powodować ucisk na korzenie nerwowe i jeszcze skonsultować się w tej sprawie z neurologiem.