Bóle wzgórka łonowego przy dotykaniu

witam, kilka dni temu przy zaparciu i oddaniu stolca pojawilo sie dosc duzo krwi. krew swieza, jasno czerwona. pozniej znow. i tak juz trzeci dzien kiedy podczas podcierania sie, naeet bez oddawania stolca mam na papierze minimalna ilosc krwi. odczuwam parcie na stolec oraz ze moj odbyt zrobil sie bardzo waski. chcialam sprawdzic czy da sie wyczuc guzla, ale nie da sie poniewaz odbyt jest zbyt waski. odczuwam bol wzgorka lonowego przy dotyoaniu, tak jakbym miala siniaka prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc sie wypowiedziec. proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.