Bóle pleców i nerek przy dobrych wynikach usg jamy brzusznej

Witam, od paru miesięcy bolą mnie plecy ( najczęściej w okolicach nerek i łopatek) miałem robioną tomografię i i prześwietlenie klatki piersiowej i wszystko dobrze wyszło. Miałem robione także usg jamy brzusznej i dobrze wyszła. Co mam zrobić?

Dzień dobry,

Proszę jeszcze wykonać oznaczenie morfologi krwi z rozmazem, CRP, kreatyniny oraz analizę moczu. Badania powinny być wykonane rano na czczo. Z wszystkimi wynikami (również wynikami badań obrazowych, może ma Pan na płycie CD?) proszę udać się do dobrego lekarza, który pomoże Panu postawić właściwe rozpoznanie i wdroży stosowne leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz